studio me logo

...piercingy

piercingové šperky
Používáme titanové šperky - zaručují hojení bez alergických reakcí. V našem studiu propichujeme ušní boltce, rty, jazyk, obočí a nos, bradavky, pupík a stydké pysky.
Piercing se dělá pomocí jednorázové, velmi ostré sterilní kanyly, po piercingu místo ošetříme a zalepíme. Hojení piercingu je velmi individuální záležitostí, min 8 týdnů však trvá vždy.
Piercing děláme již 18 let, máme velké zkušenosti s propichování nestandartních míst, stejně tak jako s vpravováním ozdob do dámských klínů.

...nastřelování náušnic

nastřelovací šperky
Nastřelujeme velmi kvalitní, atestované šperky zn. ESTELLE z Velké Británie, vyrobené ze speciální nealergenní oceli vyhovující směrnicím EU.
Šperky máme v různých tvarech a velikostech, ocelové nebo zlacené. Kamínek je kvalitní Swarovski krystal.
Nastřelení naušnice je dílem okamžiku, jedná se o nejméně bolestivý způsob aplikace šperku na světě. Vhodné i pro děti - šperky zn. ESTELLE se narozdíl od jiných značek nemusejí po čase měnit.
Pro zakoupení dárkového poukazu navštivte náš e-shop.

...mikrodermální šperky

mikrodermální šperky
Mikrodermální šperk se dá umístit téměř kamkoliv. Bioptickou jehlou se připraví pokožka, poté vložíme podkožní kotvu a na kotvu našroubujeme zvolený šperk.
Tento typ šperků vyžaduje však velkou opatrnost - například při umístění na hřbet ruky je potřeba dávat zvýšený pozor při oblékání.

Mikrodermální šperky nabízejí volbu materiálu mezi čistou chirurgickou ocelí a mezi bioplastem. Šperk i kotva se dají kdykoliv odstranit.

...inspirace

piercing ucha
piercing ucha
další dirka v uchu není nikdy na škodu .-) věnujeme se také roztahování dírek a prodeji speciálních ušních šperků.
piercing brady
piercing brady
oblíbený piercing s častým použitím titanového hrotu - ozdoba je velmi viditelná a bude středem pozornosti.
piercing bradavek
piercing bradavek
v případě zájmu můžeme do zahojeného piercingu vyměnit šperky za zlaté - velmi oblíbený piercing u mužů a také u žen.
piercing pupíku
piercing pupíku
must have piercing pro spoustu mladých dívek - doporučujeme vždy použití titanového šperku a zvýšenou starostlivost.
intimní piercing
intimní piercing
vždy krásný, soukromý šperk pro každou ženu - od decentních zlatých kroužků až k rafinovaným ozdobám.

...tattoo

Tetujeme nejraději vlastní návrhy, ale nevadí, pokud si donesete vlastní návrh stažený z internetu. Takový návrh můžeme na Vaše přání i upravit. Nebráníme se malým tetováním a ani nápisům či datům narození a jménům.


Upozornění: v současné době se čekací doba na větší tetování pohybuje okolo 3 měsíců.

...mikro tetování

Nyní nově nabízíme MIKRO tattoo - malinké tattoo třeba na ucho - nemusíte čekat - zavoláte a můžeme se sejít ve studiu třeba za půl hodiny. Nevadí, že je devět hodin večer, nebo nedělní ráno. Přijdete-li dva nebo dvě, můžeme Vás potetovat i v noci. Bez příplatku.

Tetování malých tattoo v noci je super nápad - okoukali jsme ho v Thajsku. Není třeba se bát, stačí zavolat a během hodiny můžete mít svoji novou kérku... Tel.: 607 707 706

...malování hennou

Malování hennou, neboli henna tattoo doporučujeme všem, kteří se ještě nerozhodli pro celoživotní tetování, nebo pro ty, kteří se chystají třeba na ples nebo na dovolenou.

Malujeme originální červenou hennou, hnědou hennou i směsí ovocných olejů a černé henny. Taková ozdoba vydrží cca 14 dní.

...fakta o piercingu

Alergie na ocelové šperky je vlastně alergií na nikl obsažený v chirurgické oceli - většinou levnějších šperků - např. z tržnice. Tomu lze předejít použitím kvalitního titanového šperku.
Čerstvý piercing se nečistí desinfekcí a ani nemaže antibiotickou mastí. Piercing se udržuje v suchu s pravidelným omýváním antibakteriálním mýdlem a čistí se slabým roztokem mořské soli.
Implantáty ze silikonu nebo titanu jsou jen pro skutečné milovníky piercingu - jejich provedení je složitější a případné vyndání samozřejmě také - na rozdíl od piercingu.

...fakta o tetování

Nejvhodnějším obdobím pro pořízení nového tetování je podzim nebo zima - pokožka se tolik nepotí a lépe se tak hojí. Nejlepší je vzít si dovolenou, aby se kérka stihla trochu zahojit.
O nové tattoo je třeba se řádně starat. Ve studiu dostanete hojivou mast, po jejím vypotřebování je nutné dále kérku mazat krémem s ochranným faktorem. Chráníme před sluncem.
Tetování se hojí každému jinak, někomu se mohou vytvořit malé stroupky - tyto zásadně nestrháváme - ani když budou strašně svědět :-) Přejeme hodně radosti s novým tattoo !