studio me logo

...odstranění tetování laserem - YaG laser

YaG laser
Používáme nejmodernější Q-switched YaG laser - jako jediné pracoviště na Českolipsku. Odstranění tattoo bez jizev je nyní dostupné pro každého. YaG laser narozdíl od ablativních laserů nepoškodí okolní tkáň, proto je možné odstraňovat tetování bez jizev. Tento laser má všechny atestace zdravotnického prostředku, náš personál prošel důkladným školením a certifikací dodavatele.
Konzultace a kalkulace na infolince 607 707 706.

Zde je nezávislý článek o odstraňování tetování laserem - Novinky.cz

Naše samostatné stránky o problematice odstraňování tetování - tattoolaser.cz

...trvalé odstranění chloupků - Epilia RF laser

Epilia RF 808 nm
Luxusní diodový laser Epilia RF 808 nm je nejlepší možnou volbou pro trvalé odstranění chloupků všech barev.
Zapomeňte na IPL - odstranění chloupků skutečným laserem je daleko účinnější a hlavně douhodobé. Diodový laser pracuje na výkonné laserové technologii, je vhodný i na světlé nebo jemné chloupky pod nosem či na bradě. Pokud opravdu uvažujete o odstranění chloupků natrvalo, neutrácejte zbytečně peníze za sporné IPL, přijďte k nám a nechte se ošetřit diodovým laserem EPILIA RF. Jsme jediné studio na Liberecku, které tento velmi kvalitní a výkonný stroj provozuje.
Naše samostatné stránky o laserové epilaci
Dárkové poukazy na epilaci zakoupíte v e-shopu Studia ME

...fotorejuvenace a omlazení pleti - Aurelia XL laser

Aurelia XL E-light
Špičkový E-light přístroj Aurelia XL s certifikací zdravotnického prostředku kombinuje intenzivní pulzní světlo s radiofrekvenční technologií. Díky tomu je fotorejuvenace pleti nejen rychle viditelná, ale i dlouhotrvající. Při procesu fotorejuvenace se odstraní menší vrásky, sjednotí se barva pleti, odstraní se pigmentace + červené žilky a pokožka se výrazně omladí a napne.
Osobní konzultace každý pátek u nás ve studiu 10.00 - 16.00.
Ceník fotorejuvenace.
Dárkové poukazy na fotorejuvenaci zakoupíte online zde - v eshopu Studia ME.

...redukce hlubokých vrásek, strií a jizev - Liftron

Mikrojehličková frakční radiofrekvence liftron
Mikrojehličková frakční radiofrekvence - přístroj nového tisíciletí. Zredukujeme strie, jizvy a akné, včetně akutních stavů. Také umíme vytáhnout povislou kůži a výrazně zredukovat rozšířené póry a vrásky, řešíme též "pytle" pod očima. Zákrok je téměř bezbolestný, rekonvalescence trvá 3 hodiny a výsledky uvidíte ihned.

Jedná se o jediný přístroj, který dokáže nahradit aplikaci skalpelu, frakčního laseru, botulotoxinu nebo kolagenových nití. Ceník zákroků Liftronem.

Naše samostatné stránky o liftingu, redukci strií, jizev, akné, vrásek a rozšířených pórů - liftron.cz

...bělení zubů bez peroxidu - Star White laser

bělení zubů laserem
Bělení zubů neperoxidovou metodou, bez rizika poleptání dásní nebo zvýšení citlivosti zubů. Vhodné i pro dospívající a citlivé zuby.
Procedura trvá 45 minut a výsledek uvidíte ihned - vybělení zubů o 3 - 8 odstínů během jednoho sezení a bez bolesti. V prodeji je také domácí dobělovací sada se kterou bělení zubů pokračuje i v pohodlí domova.

Naše samostatné stránky o bělení zubů - belimezuby.cz

Pro zakoupení dárkového poukazu na laserové bělení zubů navštivte náš e-shop.

...ukázky

odstranění tattoo
před a po
stav po čtyřech ošetřeních, jednalo se o starší tetování
odstranění tattoo
před a po
stav po pěti ošetřeních rádoby profesionálního tetování
odstranění tattoo
před a po
stav po osmi ošetřeních - tattoo je zcela odstraněno
bělení zubů
před a po
bělení zubů laserem je účinné, bezbolestné a s okamžitými výsledky
bělení zubů
před a po
krásný úsměv dodá každému sebevědomí a novou chuť se usmívat

...fakta

Odstranit lze černobílé, stínované i barevné tattoo, záleží na stáří kérky, hloubce provedení a pigmentu. Jediná barva odstranit zatím nelze - bílá.
Strie, jizvy, stopy po akné a rozšířené póry se dají výrazně zredukovat. Stejně tak je možné vypnout ochablou pokožku - mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí.
Trvalého odstranění chloupků lze nejlépe dosáhnout diodovým laserem s vlnovou délkou 808 nm. Epilia RF má ještě k tomu radiofrekvenci, tudíž je účinná i na světlé a jemné chloupky.