studio me logo

...fotorejuvenace obličeje

fotorejuvenace
Nejprve naneseme na obličej znecitlivující krém, poté laserem Aurelia XL odstraníme veškeré pigmentace, červené žilky, rozšířené póry a mikrovrásky.
Zákrok se opakuje ještě dvakrát, pokaždé po měsíci.
Výborné výsledky, jedná se o nejoblíbenější omlazovací zákrok s cenou od 3000 Kč za jedno ošetření.

...odstranění pigmentových skvrn

pigmentace
Pomocí laseru odstraňujeme všechny druhy pigmentových skvrn na všech částech těla - stařecké, solární a ani různobarevné skvrny nejsou problém. Kde nestačí laser, nastoupí chemický peeling - cena od 200 Kč.

...odstranění červených žilek

cervene zilky
Červené žilky umíme také odstranit beze zbytku. Pomocí laseru zamíříme na červené krevní barvivo - hemoglobin - proudící v nechtěných žilkách, zábleskem barvivo zahřejeme na vysokou teplotu a ta spálí žilku zevnitř. Žilka se během několika dní zcela vstřebá. Ošetřujeme obličej i nohy. Velmi účinný zákrok, cena od 200 Kč.

...odstranění tetování

odstraneni tetovani
Používáme YaG KTP:ND Q-switched laser - jedná se o nejlepší technologii pro odstranění tetování bez jizev. Zde je nezávislý článek o odstraňování tetování laserem - Novinky.cz

Naše samostatné stránky o problematice odstraňování tetování - tattoolaser.cz

...trvalé odstranění chloupků

odstranění chloupků
Luxusní diodový laser Epilia RF 808 nm je nejlepší možnou volbou pro trvalé odstranění chloupků všech barev.
Odstraňujeme chloupky ze všech částí těla, ženám i mužům, včetně intimních oblastí.
Naše samostatné stránky o laserové epilaci
Dárkové poukazy na epilaci zakoupíte v e-shopu Studia ME

...sponzorovaná léčba akné laserem

akné
Náš sponzor hradí 70% celkových nákladů na léčbu a hojení akné laserem pro mladé od 14-ti do 26-ti let - kompletní informace a podmínky.

...chemický peeling obličeje

peeling
Pigmentace a vrásky lze odstranit i chemickým peelingem, hlavně v případě, kdy nedoporučíme použití laseru vzhledem ke stavu pokožky. Chemický peeling je rychlá záležitost, zákrok trvá maximálně deset minut a výsledky jsou vidět během několika dní.

...zacelení stop po piercingu

zaceleni direk po piercingu
Pomocí chemického peelingu zacelíme dírky a pozůstatky po piercingu, nebo vyhladíme Vaše jizvy. Také provádíme chemický peeling kyselinou trichloroctovou - výborný prostředek k omlazení obličeje.

...odstranění mílií, výrůstků a bradaviček

sal studia me
Pomocí laseru nebo jehličky profesionálně odstraníme estetické vady v obličeji - například milie, bradavičky nebo různé kožní výrustky.

...redukce akné, pórů, vrásek, strií a jizev

strie
Zredukujeme strie, jizvy a akné, včetně akutních stavů. Také umíme vytáhnout povislou kůži a výrazně zredukovat rozšířené póry a vrásky, řešíme též "pytle" pod očima. Zákrok je téměř bezbolestný, rekonvalescence trvá 3 hodiny a výsledky uvidíte ihned.

Jedná se o jediný přístroj, který dokáže nahradit aplikaci skalpelu, frakčního laseru, botulotoxinu nebo kolagenových nití. Ceník zákroků Liftronem.

Naše samostatné stránky o liftingu, redukci strií, jizev, akné, vrásek a rozšířených pórů - liftron.cz

...bělení zubů bez peroxidu

bělení zubů laserem
Bělení zubů neperoxidovou metodou, bez rizika poleptání dásní nebo zvýšení citlivosti zubů. Vhodné i pro dospívající a citlivé zuby.
Procedura trvá 45 minut a výsledek uvidíte ihned - vybělení zubů o 3 - 8 odstínů během jednoho sezení a bez bolesti. V prodeji je také domácí dobělovací sada se kterou bělení zubů pokračuje i v pohodlí domova.

Naše samostatné stránky o bělení zubů - belimezuby.cz

Pro zakoupení dárkového poukazu na laserové bělení zubů navštivte náš e-shop.

...ukázky

odstranění tattoo
před a po
stav po čtyřech ošetřeních, jednalo se o starší tetování
odstranění tattoo
před a po
stav po pěti ošetřeních rádoby profesionálního tetování
odstranění tattoo
před a po
stav po osmi ošetřeních - tattoo je zcela odstraněno
bělení zubů
před a po
bělení zubů laserem je účinné, bezbolestné a s okamžitými výsledky
bělení zubů
před a po
krásný úsměv dodá každému sebevědomí a novou chuť se usmívat

...fakta

Odstranit lze černobílé, stínované i barevné tattoo, záleží na stáří kérky, hloubce provedení a pigmentu. Jediná barva odstranit zatím nelze - bílá.
Strie, jizvy, stopy po akné a rozšířené póry se dají výrazně zredukovat. Stejně tak je možné vypnout ochablou pokožku - mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí.
Trvalého odstranění chloupků lze nejlépe dosáhnout diodovým laserem s vlnovou délkou 808 nm. Epilia RF má ještě k tomu radiofrekvenci, tudíž je účinná i na světlé a jemné chloupky.